Gizlilik Politikası

Milliyetçi Hareket Partisi
Buca İlçe Başkanlığı • Gizlilik Politikası

1- Genel Gizlilik
Milliyetçi Hareket Partisi BUCA İlçe Başkanlığı olarak web sitemize giriş yapan bütün kullanıcıların bazı bilgilerini güvenlik ve koruma amaçlı güvenlik altına alıyoruz. Bu amaç içerisinde devam ederken bilgileriniz hiçbir şekilde sayfa içerisinden çıkış yapmaz ve bilgileriniz güvenli sunucularda saklanır. Bilgilerinizin sitemizde saklı tutulmasını istemiyor iseniz lütfen güvensiz bağlantıdan dışarı çıkmayınız. (“http://www.mhpbuca.org”)

2- Kişisel Bilgilerin Toplanması ve Kullanımı
Belirli bir kişiye ait kullanılacak ve işlenecek bilgiler, yalnızca bu kişinin kendi istemiyle veri girmesi ya da bu hususta açıkça muvafakat vermesi halinde mümkündür. Veri girilmesi veya bu hususta açıkça muvafakat verilmesi, kişinin aşağıda belirtilen şartlar ile mutabık olduğunun göstergesidir.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde, sistem yönetimi, istatistik ve “back up” uygulamalarının gerektirdiği bazı bilgiler sunucularımızda otomatik olarak depolanacaktır. Bu verilerin arasında Internet servis sağlayıcınızın ismi, bazı durumlarda IP adresiniz, web gezgini yazılımınızın versiyonu, erişim sağlanan bilgisayarın işletim sistemi, bize yönlendiren websitesi, sitemizdeyken ziyaret ettiğiniz diğer siteler ve sitemizi bulmak için kullandığınız arama sözcükleri bulunmaktadır. Duruma bağlı olarak bu tür veriler, site ziyaretçisi hakkında bazı sonuçlar çıkarılmasını sağlar. Ancak hiçbir kişisel bilgi bu çerçevede kullanılmayacaktır. Bu tür kişiye özel veriler sadece anonimleştirilerek kullanılabilir. Bu verileri dışarıdan bir hizmet sağlayıcısına yönlendirmesi durumunda, verilerin, veri güvenliğine ilişkin mevcut yasal düzenlemeler çerçevesinde aktarılması için gerekli teknik ve organizasyonel işlemler gerçekleştirilecektir.

Kendi isteğinizle kişisel bilgilerinizin verilmesi halinde, bu bilgileri yasada öngörülen veya ziyaretçinin muvafakat beyannamesinde belirtilen sınırlamalar dahilinde kullanacağını, işleme tabi tutulacağını veya aktarılacağını taahhüt eder. Söz konusu kişisel bilgilerinin üçüncü kişilere aktarımı, sadece adli ya da idari mercilerce öngörülmesi halinde söz konusu olacaktır.

3- Kabul ve Onay
Sitemize giriş yapmış herkes Gizlilik Politikamızı okumuş varsayılacak ve devam etmiş olarak kabul edilecektir.